Orientavimosi sporto klubas MEDEINA
OK Medeina
 


   Naujienos
      2007
      2008
      2009
   Klubo istorija
   Klubo nariai
   Varžybos
   Nuotraukos
   KontaktaiOFICIALŪS
NUOSTATAI

REGISTRACIJA

REZULTATAIRĖMĖJAI:Tradicinės orientavimosi sporto varžybos
KAUNO ČEMPIONATAS 2010
Ilga trasa


2010.05.02 KAUNO ČEMPIONATAS ilga trasa (nuostatai)
Vyr. Teisėjas Kazys Janušauskas

Gerbiami Orientacininkai,

kaip ir kiekvienais metais, klubas „Medeina“ kviečia jus pasirungti Kauno Čempionato trasose. Šį kartą siūlome išbandyti Šventininkų mišką, kurio vien jau pavadinimas, tikimės, sužadins žiemiškai išbadėjusį jūsų sportinį apetitą! Pasistengsime, kad Kauno Čempionatas - 2010 būtų smagus ir įdomus, o po trasų suspėtumėte aplankyti ir savo mylimas Mamas.
Kaip ir kasmet, varžybų belaukiant, pakviesime pasimėgauti „Medeinos“ kinematografininkų darbais, kuriuose, netyčia, galite išvysti ir savo veidą bei papulti ne tik į orientavimosi, bet ir į kino istoriją. Filmukai mūsų puslapyje atsiras palengva ir po truputį, todėl kviečiame karts nuo karto užsukti pasižvalgyti į mūsų virtualią užeigėlę!

Iki pasimatymo Šventininkuose!
Gerbiami Kauno Čempionato dalyviai, kviečiame pasižiūrėti nuotaikingos dviejų dalių juostos "Medeinos Klausimėlis". Kadangi korespondentai medžiojo tik jūsų šypsenas, iš karto pranešame, kad visi jūsų atsakymai į mūsų klausimus buvo teisingi!

Ačiū visiems dalyvavusiems varžybose! Iki susitikimo 2011 metais;)


Rimvydas Kutka apie žemėlapį ir mišką

Šiais laikais, kad atvažiuotum į Kauno čempionatą, tereikia įsidėti į kišenę kompasą ir sėsti į mašiną! Su kokiais sunkumais susidurdavo dalyviai prieš 80 metų, siūlome pasižiūrėti archyvais perkvipusioje ir nuo laiko aptrupėjusioje tuometinėje varžybų kronikoje. Kai kuriems čempionato medalininkams tekdavo kirsti net demarkacijos liniją!Prieš ar po Kauno Čempionato siūlome būtinai susipažinti su Kruonio apylinkėmis, kuriose tiek įdomaus!
Turistiniai maršrutai
Lankytini objektai

Kiekvienam - mažam ir dideliam įspūdį padarys Kruonio elektrinės tvenkinys (jūra vidury Lietuvos!). Milžiniškas tvenkinio pylimas – prie pat kelio į varžybas (važiuojant tarp KČ centro ir autostrados).

Basonių piliakalnis. Daugiau informacijos apie Basonių bei kitus Lietuvos piliakalnius galite rasti Lietuvos piliakalnių puslapyje.

Kalvių bažnyčia


Žemėlapio pavyzdžiai
    © 2007-2010 tik_as